Zespół Kliniki Beauty

Zespół Kliniki Beauty w Szczecinie

dawniej Klinika Beauty Mazowiecka 13

Nasz zespół to przede wszystkim wyspecjalizowana kadra kosmetologów i kosmetyczek, które profesjonalnie podejdą do każdego problemu i dobiorą odpowiednie zabiegi.

Tomasz Konopka lekarz medycyny estetycznej

Lekarz zajmujący się medycyną estetyczną od 2016 roku. Ukończył Pomorski Uniwersytet Medyczny w 2013 roku. Odbył liczne krajowe i zagraniczne kursy z zakresu medycyny estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej  i Anti-Aging oraz Międzynarodowej Akademii lekarzy medycyny estetycznej (International Academy of Aesthetics).

 

Aleksandra  Markiel

Kosmetolog i menedżer w Klinice Beauty. Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, aktywnie uczestniczy w szkoleniach i kongresach dotyczących kosmetologii i medycyny estetycznej. Co najważniejsze profesjonalna w każdym calu. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w zawodzie kosmetologa, o czym przekonały się wszystkie jej Klientki.

 

Natalia Woźniak

Recepcjonistka oraz  Kosmetolog w Klinice Beauty. Ukończyła Wyższą Szkołę Integracji Europejskiej na kierunku Kosmetologia. Natalia jest młodym Kosmetologiem lecz rzetelnie i ambitnie podchodzi do swojej pracy, zadowolenie Klientek to jej priorytet. Każdego klienta przyjmuje z serdecznością i uśmiechem oraz służy pomocą w każdej sytuacji.

 

 

Anna Dziubałka

Kosmetyczka w Klinice Beauty. Ania posiada bardzo duże doświadczenie w zabiegach na twarz i ciało. Oprócz tego miłośniczka pielęgnacyjnych zabiegów na twarz. Dzięki swoim autorskim masażom i osobowości Ania wprowadza wyjątkową atmosferę w gabinecie, a każda Klientka wychodzi od niej zadowolona z efektów i w pełni zrelaksowana.

 

Magdalena Strzębała

Kosmetolog w Klinice Beauty. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. W zawodzie Kosmetologa ma już Kilkuletnie doświadczenie. Do swojego zawodu podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Zadowolenie klientek jest jej priorytetem.

 

Nasi specjaliści z pewnością dobiorą dla ciebie odpowiednią ilość i częstotliwość zabiegów.

Dlatego nie czekaj zadzwoń i umów się już dzisiaj na wizytę kontakt