Zabiegi odmładzające – Szczecin

Zabiegi odmładzające likwidują zmarszczki i odmładzają skórę twarzy

Zabiegi odmładzające – pierwsze oznaki starzenia skóry twarzy, widać już po 30 roku życia. Pojawiają się pierwsze zmarszczki i skóra traci jędrność. Proces ten jest związany z mniejszą produkcją kolagenu i elastyny przez fibroblasty. W takim przypadku należy jak najszybciej zastosować terapie przeciwstarzeniowe, aby uniknąć pogłębienia zmian. Oprócz oczyszczenia i nawilżenia skóra potrzebuje więcej składników odżywczych, podanych bezpośrednio do skóry lub takich zabiegów, które sprowokują fibroblasty do produkcji większej ilości nowego kolagenu. Godnym uwagi jest, iż najnowsze zabiegi w gabinecie kosmetycznym odmładzają skórę twarzy i utrzymują w dobrej kondycji przez wiele lat. Zabiegi odmładzające skórę twarzy, należy wykonać w serii, ilość zabiegów jest uzależniona od kondycji skóry i wieku.

 

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje w Klinice Beauty, dobierzemy najlepszy pakiet zabiegów odmładzających dla Ciebie

 

Thermolifting trójpolarnymi falami radiowymi zabieg odmładzający

Fibroblasty, czyli włókna kolagenowe stanowią „rusztowanie” dla skóry twarzy i są odpowiedzialne za produkcję nowego kolagenu. Co najważniejsze im więcej mamy kolagenu w skórze tym wygląda ona młodziej i jest pozbawiona zmarszczek.

Dzięki działaniu fal radiowych, przede wszystkim podgrzewaniu głębszych warstw skóry, fibroblasty wzmacniają się i zaczynają produkować nowy kolagen. Po pierwszym zabiegu Thermoliftingu falami radiowymi skóra jest bardziej napięta, drobne zmarszczki są mniej widoczne. Co najważniejsze ostateczny efekt odmłodzenia skóry po serii zabiegów jest widoczny po 3 miesiącach i utrzymuje się do 2 lat.

Oprócz tego dla przyspieszenia efektu odmłodzenia skóry twarzy dobrze jest połączyć Thermolifting falami radiowymi z zabiegiem Geneo.

WIĘCEJ O THERMOLIFTINGU FALAMI RADIOWYMI

Wampirzy lifting zabieg odmładzający na twarz

Wampirzy lifting to zabieg odmładzający skórę twarzy. Wykorzystanie w zabiegu własnych, bogatych w składniki aktywnych płytek krwi daje efekt regeneracji komórek. Dodatkowo stymuluje wzrost ilości kolagenu w skórze, w związku z tym skóra, w krótkim okresie odzyskuje młody wygląd. Po serii 3 zabiegów twarz jest odmłodzona, oprócz tego zmarszczki są znacznie wygładzone.

WIĘCEJ O ZABIEGU WAMPIRZY LIFTING

Mezoterapia mikrogłowa – Dermapen

Mezoterapia mikroigłowa to przede wszystkim bezpieczny i nieinwazyjny zabieg odmładzający przeznaczony dla skór, które potrzebują bardzo silnej stymulacji. Miliony nakłuć na skórze i ampułka zwierająca składniki regenerujące skórę, bardzo szybko dają efekt odmłodzenia skóry i redukcji zmarszczek. Regeneracja skóry po zabiegu trwa do 2 dni, jednak procesy odmładzające w skórze przez dłuższy okres pobudzają do pracy fibroblasty, które produkują nowy kolagen, ważny czynnik dla utrzymania skóry w dobrej kondycji przez długi okres. Oprócz tego zabieg Dermapen z aktywnym białkiem Est Gen szybko poprawia jakość skóry, redukuje zmarszczki, przebarwienia i łagodzi wszystkie stany zapalne skóry.

WIĘCEJ O DERMAPEN – MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

OxyGeneo to odmładzający zabieg na twarz

OxyGeneo to zabieg kosmetyczny, który wykorzystuje współczesne technologie do odmładzania skóry twarzy. Już po pierwszym zabiegu dzięki, oczyszczeniu skóry, natlenieniu jej i wtłoczeniu składników aktywnych, skóra wygląda młodo i promiennie. Geneo może być zabiegiem bankietowym, ponieważ już po pierwszym razie widoczny jest efekt odmłodzenia skóry. Dla uzyskania trwałych efektów zalecana jest seria zabiegów. Dodatkowo jeśli chcemy wzmocnić rezultaty odmłodzenia skóry, wskazane jest połączenie Geneo z Thermoliftingiem falami radiowymi w jednym zabiegu.

WIĘCEJ O OXYGENEO
ZABIEGI ODMŁADZAJĄCE NA TWARZ

Karboksyterapia skóry twarzy

Karboksyterapia skóry twarzy – cudowny gaz CO2, który odmładza skórę i likwiduje zmarszczki.

Dwutlenek węgla podany pod skórę ma działanie odmładzające dla skóry twarzy. W przypadku zabiegów na twarz daje efekt odmłodzenia, zwiększa napięcie skóry, oprócz tego redukcje zmarszczki. W związku z tym, że częstym problemem jest zanikający owal twarzy czy podwójny podbródek, Karboksyterapia usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej, a mobilizuje fibroblasty do produkcji nowych komórek kolagenu, dzięki czemu skóra napina się i zagęszcza. Godnym uwagi jest, iż dzięki Karboksyterapii zwiększa się poziom natlenienia komórek, co daje szybki efekt odmłodzenia skóry i spłycenia zmarszczek.

WIĘCEJ O KARBOKSYTERAPII

Endermolift LPG – zabiegi odmładzające skórę twarzy

Naturalny masaż odmładzający Endermolift pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu. To właśnie kolagen jest odpowiedzialny, za to, jak wygląda nasza skóra. Przede wszystkim zabiegi Endermolift to szybkie zabiegi przeciwstarzeniowe. Masaż uruchamia naturalną reaktywację komórek. Jest to przyjemny w odczuciu zabieg odmładzający. Badania kliniczne pokazały, że po serii zabiegów w skórze jest 80% więcej kwasu hialuronowego, 46% elastyny. Zmarszczki zmniejszają się około 20% i o 20% zwiększa jędrność skóry. Oprócz tego w celu wzmocnienia efektów zabiegu można połączyć Endermolift z zabiegiem Geneo.

WIĘCEJ O ZABIEGACH ENDERMOLIFT

Peelingi chemiczne PCA Skin- zabiegi odmładzające skórę twarzy

Peelingi chemiczne to zabiegi wykonywane w gabinecie kosmetycznym, jednym z pierwszych widocznych efektów po procesie złuszczania naskórka, jest napięcie skóry, co daje efekt odmłodzenia. Skóra jest jaśniejsza i zagęszczona, dzięki czemu wygląda młodziej. W dłuższym okresie wzrasta ilość kolagenu w skórze, dzięki stymulacji włókien kolagenowych. Po serii zabiegów skóra jest odmłodzona i promienna, a efekty utrzymują się przez wiele miesięcy.

WIĘCEJ O PEELINGACH CHEMICZNYCH

Kwas migdałowy zabieg odmładzający

Tłusta i łojotokowa skóra, potrzebuje zabiegów z kwasami. Peeling migdałowy bardzo dobrze radzi sobie z nadmiarem produkcji sebum. Od razu po zabiegu pory są zmniejszone oprócz tego skóra jest napięta i wygląda młodziej. Kwas migdałowy to zabieg , który można wykonywać przez cały rok i jest wskazany dla wszystkich typów skór. Jest to bezpieczna i nieinwazyjna terapia przeciwstarzeniowa.

 

Peeling cytrynowy zabieg odmładzający na skórę twarzy

Zabieg kwasem cytrynowy oczyszcza skórę twarzy, jak również zamyka poszerzone pory. Skóra po okresie delikatnego złuszczania jest odmłodzona. Widoczny jest efekt ujędrnienia i napięcia. Zabieg przeznaczony dla wszystkich typów skór.

 

Peeling glikolowy zabieg przeciwstarzeniowy odmładza skórę twarzy

Zabieg kwasem glikolowym powoduje złuszczanie zrogowaciałego naskórka. Daje to efekt oczyszczenia skóry twarzy i zamyka poszerzone pory. Dzięki temu skóra wygląda młodziej . Kwas glikolowy pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu, dzięki temu skóra jest zagęszczona i ujędrniona. Dodatkowo zmarszczki ulegają spłyceniu. Oprócz tego zabieg kwasem glikolowym można stosować dla każdej cery.

 

Thalgo zabieg SILICIUM MARINE TREATMENT

Szybki efekt odmłodzenia skóry

Podczas zabiegu wykorzystywane są wysoko skoncentrowane składniki aktywne takie jak kwas hialuronowy, kolagen, krzem morski. Dzięki czemu już po pierwszym zabiegu skóra wygląda 5 lat młodziej. Dodatkowo atutem zabiegu jest odmładzający masaż twarzy.  Zapewnia on natychmiastowy efekt liftingu. Dwie maski zastosowane podczas zabiegu — kolagenowa z kwasem hialuronowym i modelująca dają efekt ujędrnienia i poprawiają owal twarzy. Zabieg uelastycznia skórę, napinają i spłyca zmarszczki.

Zabieg przeznaczony dla skór, które utraciły jędrność z widocznymi zmarszczkami. Od razu po zabiegu skóra jest odmłodzona.

 

Mezoterapia igłowa zabieg odmładzający

Mezoterapia igłowa to zabieg dla skór, które potrzebują dostarczenia składników aktywnych. Dlatego też, podskórnie podaje się preparaty indywidualnie dobierane dla danej skóry. Zabieg odmładza skórę, poprawia jej gęstość oraz spłyca zmarszczki i bruzdy. Jest też idealnym zabiegiem nawilżającym skórę twarzy.

WIĘCEJ O MEZOTERAPII IGŁOWEJ

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE KONSULTACJE DO NASZEGO GABINETU KOSMETYCZNEGO KLINIKA BEAUTY PRZY UL. KOŁŁĄTAJA 31 W SZCZECINIE KONTAKT