Zabiegi oczyszczające – Szczecin

Oczyszczanie twarzy w gabinecie kosmetycznym

Oczyszczanie twarzy – zanieczyszczona skóra twarzy, często nadmiernie przetłuszczająca się z rozszerzonymi porami to częsty problem kobiet w różnym wieku. Powody takich zmian są różne, najczęściej oczyszczanie twarzy potrzebne jest po kąpielach słonecznych. Często powodem są problemy hormonalne czy też zanieczyszczenie środowiska.

Zabieg oczyszczający twarz od razu daje widoczny efekt odmłodzenia skóry. Dzieje się tak, ponieważ podczas zabiegów wykorzystywane są różne techniki usuwania zrogowaciałego naskórka. Pod wpływem aktywnych składników peelingów chemicznych pory zwężają się i skóra odzyskuje promienny blask. Mikrodermabrazja natomiast mechanicznie usuwa naskórek i od razu twarz jest oczyszczona i nabiera blasku. Oprócz tego seria zabiegów reguluje wydzielanie sebum i skóra twarzy mniej się przetłuszcza.

Jeśli Twoja skóra wymaga zabiegu oczyszczania twarzy, zapraszamy do na profesjonalne konsultacje w celu dobrania odpowiedniego rodzaju zabiegów.

Jakie zabiegi na oczyszczanie twarzy?

Peelingi chemiczne zabiegi oczyszczające twarz w gabinecie kosmetycznym

Peelingi chemiczne to zabiegi kosmetyczne, które bardzo dobrze oczyszczają twarz. Proces usuwania naskórka jest bardzo intensywny. Skóra po kilku dniach intensywnie złuszcza się i oczyszcza z zaskórników. Co najważniejsze efektem zabiegu jest jaśniejsza odmłodzona skóra z wygładzonymi zmarszczkami i zmniejszonymi porami. Tego rodzaju zabiegi oczyszczania twarzy wykonujemy w gabinecie kosmetycznym.

WIĘCEJ O PEELINGACH CHEMICZNYCH

Mikrodermabrazja korundowa zabieg oczyszczający twarz

Mikrodermabrazja korundowa to zabieg intensywnie oczyszczający wykonywany w gabinecie kosmetycznym. Polega on na mechanicznym ścieraniu naskórka za pomocą korundu (wodorotlenku glinu). Efekty widać już po pierwszym zabiegu, ponieważ skóra jest oczyszczona i rozjaśniona. Zabieg ten jest bardzo dobrym przygotowaniem skóry do innych zabiegów pielęgnacyjnych, ponieważ skóra pozbawiona zrogowaciałego naskórka lepiej przyswaja składniki odżywcze.

WIĘCEJ O MIKRODERMABRAZJI KORUNDOWEJ

Oczyszczanie twarzy – Mezoterapia mikroigłowa – Dermapen

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg kosmetyczny przeznaczony dla skór z różnymi problemami. Między innymi bardzo dobrze oczyszcza twarz i zmniejsza pory. Odpowiednio dobrana technika zabiegu i składniki aktywne dostarczone podczas zabiegu dają efekt oczyszczonej i rozjaśnionej skóry.

WIĘCEJ O MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ –  DERMAPEN

OxyGeneo zabieg oczyszczający na twarz

OxyGeneo to nowoczesny zabieg mający na celu oczyszczenie twarzy, dotlenienie skóry i wprowadzenie w głąb skóry składników aktywnych.

Twarz po zabiegu jest od razu rozjaśniona, wygląda promiennie i młodo.

WIĘCEJ O ZABIEGACH OXYGENEO

Zabieg Głębokie na oczyszczanie twarzy-mikrodermabrazja z kwasem owocowym i z mezoterapią bezigłową

Zabieg głębokiego oczyszczania ma przede wszystkim oczyścić twarz. Zastosowanie, aż trzech technik w jednej procedurze gwarantuje bardzo dobre i szybkie efekty.

Mikrodermabrazjakorundowa to mechaniczne ścieranie starego naskórka. Następnie na wstępnie oczyszczoną twarz aplikowany jest kwas owocowy, który penetruje skórę w głębszych warstwach. Powoduje to efekt jeszcze mocniejszego usuwania zrogowaciałej warstwy skóry i usunięcia zanieczyszczeń. Ostatni etap to mezoterapia bezigłowa, dzięki której do skóry podane są odpowiednio dobrane składniki odżywcze. Dobrze oczyszczona i złuszczona skóra twarzy bardzo dobrze wchłania aktywne preparaty, które odmładzają, jak również regenerują skórę twarzy.

Zabieg głębokiego oczyszczania twarzy jest podstawowym zabiegiem oczyszczającym dla skór tłustych i zanieczyszczonych. Powinien poprzedzać wszystkie zabiegi pielęgnacyjne lub odmładzające.

Zabieg oczyszczający trwa około 90 minut.

WIĘCEJ O ZABIEGU GŁĘBOKIEGO OCZYSZCZANIA

Peeling migdałowy zabieg na oczyszczenie twarzy

Kwas migdałowy zabieg oczyszczający na twarz i złuszczający zrogowaciały naskórek.

Kwas migdałowy to zabieg głębokiego oczyszczenia twarzy.

Po zabiegu występuje delikatne złuszczanie naskórka. Kwas migdałowy zwęża rozszerzone pory, usuwa zaskórniki i reguluje wydzielanie sebum, Wyrównuje koloryt skóry, likwiduje przebarwienia i zmniejsza powierzchowne blizny po trądzikowe. Zabiegi kwasem migdałowym są wskazane dla skór tłustych, a nawet łojotokowych. Seria zabiegów poprawi nie tylko jakość skóry, ale też da efekty odmłodzenia, ponieważ peeling migdałowy stymuluje produkcję kolagenu i elastyny.

Peeling cytrynowy zabieg oczyszczający twarz

Zabieg kosmetyczny kwasem cytrynowym na za zadanie przede wszystkim oczyścić twarz. Dodatkowo normalizuje pracę gruczołów łojowych i działa jak antyoksydant. Twoja skóra po zabiegu będzie nie tylko oczyszczona, ale oprócz tego rozjaśniona i pozbawiona przebarwień słonecznych.

Peeling glikolowy zabieg oczyszczający na skórę twarzy

Zabieg na twarz kwasem glikolowym złuszcza warstwę rogową naskórka, co daje efekt oczyszczenia twarzy. Dodatkowo rozjaśnia skórę i likwiduje przebarwienia. Skóra po zabiegu jest lepszej jakości, dzięki temu, że kwas pobudza fibroblasty do syntezy kolagenu. Dlatego po zabiegu skóra jest bardziej napięta i jędrna oraz pozbawiona delikatnych zmarszczek.

Zabieg oczyszczający twarz Thalgo Purete Marine Ritual

Intensywny oczyszczająco – przeciwtrądzikowy rytuał oczyszczania twarzy

Profesjonalna, lecznicza terapia, dostosowana do potrzeb skóry tłustej, łojotokowej oraz trądzikowej. Zabieg dogłębnie oczyszcza ujścia gruczołów łojowych, zmniejsza widoczność porów, oprócz tego przywraca skórze pełną równowagę i matowość.

Wskazania: zabieg przeznaczony jest dla osób, których problemem jest skóra tłusta, łojotokowa, trądzikowa.

Cel zabiegu to regulacja pracy gruczołów łojowych, zwężenie porów skóry, zapobieganie tworzeniu się zaskórników i stanów zapalnych, poprawa nawilżenia, jak również kolorytu skóry.

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE KONSULTACJE DO NASZEGO GABINETU KOSMETYCZNEGO KLINIKA BEAUTY PRZY UL. KOŁŁĄTAJA 31 W SZCZECINIE KONTAKT

Jeśli chcesz przeczytać więcej o zabiegach oczyszczających na twarz zapraszamy na bloga Kliniki Beauty: