Zabiegi na trądzik – Szczecin

Zabiegi na trądzik w gabinecie kosmetycznym

Cera trądzikowa jest problemem, który jeśli chcesz wyleczyć, należy skorzystać z zabiegów kosmetycznych. Trądzik jest jednym z częstszych problemów skórnych i pojawia się w różnym wieku. Najbardziej popularny jest trądzik pospolity, ale też coraz częściej pojawiają się zmiany na skórze twarzy w wieku dojrzałym, spowodowane zmianami hormonalnymi, czy też zażywaniem leków w tym sterydów. Najtrudniejszym do wyleczenia, ale bardzo popularnym jest trądzik różowaty, który jest powikłaniem przy nieleczonej cerze naczynkowej, Jeśli chcesz wiedzieć jakie zabiegi są najlepsze na trądzik umów się na konsultację do specjalisty w gabinecie kosmetycznym.

Jeśli masz zmiany trądzikowe i Twoja skóra wymaga zabiegu pielęgnacyjnego, zapraszamy do Kliniki Beauty w Szczecinie ul. Kołłątaja 31 na profesjonalne konsultacje w celu dobrania odpowiedniego rodzaju zabiegów.

Jakie zabiegi wybrać na trądzik w gabinecie kosmetycznym?

Peelingi chemiczne zabiegi na trądzik

Peelingi chemiczne to zabiegi kosmetyczne na trądzik, dzięki temu, że dobrze radzą sobie z zanieczyszczoną skórą twarzy, są wskazane w leczeniu zmian trądzikowych na trądzik pospolity i hormonalny. Lecznicze peelingi chemiczne na trądzik, leczą i łagodzą zmiany trądzikowe.

WIĘCEJ O PEELINGACH CHEMICZNYCH

Mikrodermabrazja korundowa zabieg na trądzik

Mikrodermabrazja korundowa to zabieg do pielęgnacji cery trądzikowej. Dzięki zastosowaniu wodorotlenku glinu nie tylko oczyszcza twarz, ale działa też antyseptycznie co w przypadku trądziku jest doskonałym rozwiązaniem. Godnym uwagi jest fakt, iż po serii zabiegów można całkowicie pozbyć się zmian trądzikowych.

WIĘCEJ O MIKRODERMABRAZJI KORUNDOWEJ 

Zabieg Głębokiego oczyszczania z peelingiem chemicznym do cery trądzikowej

Oczyszczenie skóry z trądzikiem mikrodermabrazją korundową i następnie zastosowanie peelingu chemicznego jest bardzo dobrym zabiegiem, jeśli chcemy pozbyć się zmian trądzikowych.

WIĘCEJ O ZABIEGU GŁĘBOKIEGO OCZYSZCZANIA

OxyGeneo New Balance – zabieg na trądzik pospolity

Kapsułka New Balance jest przeznaczona do pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej. Zawiera aktywny węgiel bambusowy, którego zadaniem jest oczyszczenie skóry i zmniejszenie wydzielania sebum.
Twarz po zabiegu jest od razu rozjaśniona, wygląda promiennie i młodo.

WIĘCEJ O ZABIEGU OXYGENEO

Peeling migdałowy zabieg na trądzik pospolity i hormonalny

Kwas migdałowy to dla cer z trądzikiem i zarazem z nadmiernie się przetłuszczających.
Kwas migdałowy bardzo dobrze oczyszcza skórę twarzy i jest dedykowany skórą z trądzikiem. Dodatkowo reguluje wydzielanie sebum, co ogranicza powstawanie nowych zmian trądzikowych. W przypadku postaci zapalnej trądziku dobrze działa połączenie kwasu migdałowego z preparatem białkowym Est Gen, który łagodzi stany zapalne w zmianach trądzikowych.

WIĘCEJ O PEELINGACH CHEMICZNYCH

Peeling cytrynowy zabieg oczyszczający na trądzik.

Zabieg kosmetyczny kwasem cytrynowym działa oczyszczająco na skórę trądzikową. Reguluje pracę gruczołów odpowiedzialnych za produkcje sebum. Ma też działanie antyoksydacyjne i antyseptyczne. Oprócz tego stosuje się go w leczeniu cer z trądzikiem.

WIĘCEJ O PEELINGACH CHEMICZNYCH

Zabieg na trądzik Thalgo Purete Marine Ritual

Intensywny oczyszczająco – przeciwtrądzikowy rytuał
Profesjonalna, lecznicza terapia, dostosowana do potrzeb skóry tłustej, łojotokowej oraz trądzikowej. Zabieg dogłębnie oczyszcza ujścia gruczołów łojowych, zmniejsza widoczność porów, przywraca skórze pełną równowagę i matowość.
Wskazania: zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry tłustej, łojotokowej, trądzikowej.
Cel: regulacja pracy gruczołów łojowych, zwężenie porów skóry, zapobieganie tworzeniu się zaskórników i stanów zapalnych, poprawa nawilżenia oraz kolorytu skóry.
Składniki aktywne w zabiegu:
Czas zabiegu: 60 minut.
Przeciwwskazanie: uczulenie na składniki zawarte w preparatach.
Częstotliwość wykonywania zabiegów: seria 6 zabiegów – 1 w tygodniu, 12 zabiegów – 2 w tygodniu lub zabieg jednorazowy.

WIĘCEJ O THALGO

Zabiegi na trądzik różowaty

Trądzik różowaty to schorzenie dermatologiczne, wymagające konsultacji z dermatologiem.
Odpowiednie zabiegi kosmetyczne łagodzą dolegliwości związane z trądzikiem różowatym. Zmniejszą rumień i łagodzą nieprzyjemne pieczenie i podrażnienia skóry twarzy, ponadto nawilżają suchą skórę.

Peeling chemiczny Sensi Peel PCA Skin zabieg na trądzik różowaty

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O ZABIEGU

Zabieg na trądzik różowaty Thalgo Cold Cream

Odwodnienie skóry jest spowodowane uszkodzeniem płaszcza hydro-lipidowego. Dehydratacja jest przyczyną nadmiernego przesuszania się skóry, co powoduje dyskomfort, napięcie, pękanie, pieczenie i powstawanie drobnych mikro-urazów. Rozwiązaniem Thalgo jest rytuał na bazie kosmetyków z unikalną, udoskonaloną recepturą Cold Cream Marine dla zapewnienia długotrwałego odżywienia, nawilżenia i ukojenia delikatnej, suchej i wrażliwej skórze oraz zwiększenia jej progu tolerancji.
Wskazania: skóra sucha i bardzo sucha, odwodniona, wrażliwa, skłonna do podrażnień i zaczerwienienia.
Cel: zabieg ma na celu nawilżenie, odżywienie, regeneracje skóry oprócz tego zabezpieczenie jej przed utratą lipidów i wody.

WIĘCEJ O ZABIEGU THALGO

 

Jeśli chcesz przeczytać więcej o zabiegach na trądzik zapraszamy na bloga Kliniki Beauty:

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE KONSULTACJE DO NASZEGO GABINETU KOSMETYCZNEGO KLINIKA BEAUTY PRZY UL. KOŁŁĄTAJA 31 W SZCZECINIE KONTAKT