Zabiegi dla skóry naczyniowej – Szczecin

Zabiegi na skórę naczynkową

Zabiegi na skórę naczynkową – problemy z cerą naczynkową to częsty problem u kobiet w różnym wieku. Rozszerzone naczynka na policzkach czy nosie, powodują, że nie możemy pozwolić sobie na wyjście z domu bez odpowiedniego podkładu czy nawet korektora.

 

Co powoduje rozszerzenie naczynek na twarzy?

Powodem utraty elastyczności naczyń krwionośnych i ich poszerzenia może być genetyka, zła dieta, w tym nadmiar kawy i alkoholu , lub warunki środowiska. Również nadciśnienie tętnicze i przyjmowanie sterydów powoduje rozszerzenie naczynek. Bardzo często kruchość naczyń spowodowana jest nadmiernym korzystaniem z kąpieli słonecznych, czy też sauny lub niezabezpieczenie skóry przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi takimi jak mróz, lub wiatr.

 

Jakie zabiegi dla cery naczyniowej w gabinecie kosmetycznym?

Pierwsze problemy ze skórą naczynkową najczęściej pojawiają się po 30 roku życia. Często w okresie menopauzy problem nasila się i zaczerwieniona skóra jest szczególnie kłopotliwa. Powikłaniem nieleczonych zmian w naczyniach jest trądzik różowaty. Dlatego też należy szybko pomyśleć o pielęgnacji , która wzmocni sieć naczynek i zapobiegnie powstawaniu dalszych zmian.

Niestety nawet bardzo dobry krem do cery naczynkowej może nie poradzić sobie ze zmianami. Zabiegi laserowe są dobrym rozwiązaniem, w przypadku skóry naczynkowej, jednak nie zlikwidują genezy ich powstawania. W gabinecie kosmetycznym można skorzystać z bogatej oferty zabiegów, które przez swoje działanie mają wzmocnić i uelastycznić sieć poszerzonych naczynek oraz poprawić jakość skóry twarzy.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje w Klinice Beauty, z szerokiej ofert zabiegów dobierzemy dla Ciebie najlepszy zabieg dla skóry naczynkowej

Cera naczynkowa najlepsze zabiegi w gabinecie kosmetycznym

Wampirzylifting zabieg dla cery naczynkowej

Wampirzy lifting to zabieg, który regeneruje skórę twarzy oraz daje efekt zagęszczenia skóry. Po podaniu osocza, wzrasta ilość kolagenu, powoduje to pogrubienie skóry, w związku z tym naczynka są mniej widoczne. Dodatkowo zabieg wzmacnia sieć naczyń, dzięki ich uelastycznieniu i udrożnieniu. Zabieg najlepiej wykonać w serii 3 zabiegi w odstępie jednego miesiąca. Efektem jest zregenerowana skóra bez widocznych naczynek.

WIĘCEJ O ZABIEGU WAMPIRZY LIFTING 

Zabieg dla skóry naczynkowej – mezoterapia mikroigłowa Dermapen

Mezoterapia mikroigłowa Dermapen to bezpieczny zabieg dla cery z poszerzonymi naczynkami. Wykonany na odpowiedniej głębokości nie uszkadza naczyń. Dzięki stymulacji fibroblasty produkują większą ilość kolagenu, który powoduje zagęszczenie i pogrubienie skóry. Dermapen również wzmacnia i udrażnia naczynka krwionośne. Po bardzo krótkim okresie regeneracji po zabiegu naczynka są mniej widoczne, a skóra wygląda młodziej.

WIĘCEJ O DERMAPEN – MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA 

Zabieg dla cery naczynkowej – karboksyterapia

Karboksyterapia skóry twarzy – zabieg z wykorzystaniem dwutlenku węgla.

Naturalna metoda do regeneracji naczyń krwionośnych. Podany pod skórę dwutlenek węgla udrażnia i uelastycznia naczynia. Dwutlenek węgla podany pod skórę ma również działanie uszczelniające dla naczynek , dodatkowo regeneruje fibroblasty, dzięki czemu zwiększa się ilości kolagenu i elastyny w skórze. Zagęszczenie i ujędrnienie skóry daje efekt, że naczynia są niewidoczne. Wzmocnienie naczyń poprawia wygląd cery i zmniejsza dyskomfort, jakim jest cera naczyniowa.

WIĘCEJ O KARBOKSYTERAPII

Zabieg na twarz z naczynkami – Endermolift LPG

Endermolift LPG to naturalny masaż twarzy, który wzmacnia i regeneruje skórę twarzy. Przede wszystkim służy do odmłodzenia skóry, dziej się tak, ponieważ po serii zabiegów zwiększa się ilość kwasu hialuronowego. W związku z tym, iż moc masażu możemy regulować, możemy wykonywać zabieg na skórze z rozszerzonymi naczynkami. Więcej kwasu hialuronowego i elastyny zagęszcza i ujędrnia skórę. Ponieważ masaż działa tez na sieć naczyń krwionośnych, wzmacniając je i udrażniając. Dla wzmocnienia efektu dobrze jest połączyć Endermolift z mezoterapią bezigłową lub z maską z Witaminą C. Po zakończonej serii twarz wygląda piękne bez zmian naczyniowych.

WIĘCEJ O ZABIEGACH ENDERMOLITF

Zabiegi na skórę naczynkową – peelingi chemiczne

Peeling chemiczny PCA Skin Sensi Peel przeznaczone są przede wszystkim to cer z problemami, w tym cery naczynkowej. Ponieważ , każda twarz wymaga co jakiś czas oczyszczenia i złuszczenia, są one bezpiecznym rozwiązaniem dla tego rodzaju skór. W związku z tym, że aktywują fibroblasty do produkcji kolagenu, a to poprawia jakość skóry . Dzięki temu rozszerzone naczynia są mniej widoczne oraz poprawia się kolor skóry. Najlepszy efekty są po serii zabiegów i po zakończeniu procesu złuszczania naskórka . Ciesz się odmłodzoną piękną twarzą bez widocznych naczynek.

WIĘCEJ O PEELINGACH CHEMICZNYCH

Zabieg do cery naczyniowej COLD CREAM MARINE RITUAL

Regenerująco-odżywczy zabieg firmy Thalgo dla skóry z rozszerzonymi naczynkami.
Rozwiązaniem dla skór naczyniowych firmy Thalgo, jest rytuał na bazie kosmetyków z unikalną i udoskonaloną recepturą Cold Cream Marine. Jeden ze składników jest oczar wirginijski – bogaty w garbniki, który aktywuje działanie witaminy P, uszczelnia naczynia włosowate i działa ściągająco. Zmniejsza kruchość kapilar i reguluje krążenie podskórne, co zmniejsza zaczerwienienie skóry.
Przeciwwskazania do zabiegu to uczulenie na składniki zawarte w preparatach oraz skóra trądzikowa.
Częstotliwość wykonywania zabiegów: seria 6 zabiegów – 1 w tygodniu, 12 zabiegów – 2 w tygodniu lub zabieg jednorazowy.

Zabieg dla skóry naczynkowej z Witaminą C

Płat z witaminą C firmy Medex jest zabiegiem dedykowanym cerom naczynkowym, Witamina C ma rewelacyjne działanie na kondycję naczyń krwionośnych. Przede wszystkim wzmacnia je i uelastycznia. Po serii zabiegów naczynia zwężają się i zmniejsza się ich kruchość. Skóra jest mniej zaczerwieniona i odzyskuje naturalny kolor. Twarz wygląda świeżo i młodo.

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE KONSULTACJE DO NASZEGO GABINETU KOSMETYCZNEGO KLINIKA BEAUTY PRZY UL. KOŁŁĄTAJA 31 W SZCZECINIE KONTAKT