Gabinet kosmetyczny Klinika Beauty 

dawniej Klinika Beauty Mazowiecka 13

 

 

Salon kosmetyczny Klinika Beauty w Szczecinie to centrum zabiegów kosmetycznych, medycznych i relaksu. Posiadamy pełną ofertą zabiegów na wszystkie partie ciała. Zabiegi wykonywane są przy użyciu jednych z najlepszych, najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych urządzeń zabiegowych. W naszym gabinecie kosmetycznym wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty medyczne i rezultaty potwierdzone badaniami klinicznymi. Godnym uwagi jest fakt, ze Państwa zadowolenie i bezpieczeństwo są naszym priorytetem.

 

 

W naszym salonie kosmetycznym Klinika Beauty Mazowiecka 13 od 2000 roku zajmujemy się zabiegami na twarz i ciało. Stworzyliśmy idealne miejsce, w którym kompleksowo dbamy o urodę naszych Klientów ponieważ specjalizujemy się w zabiegach na ciało. Doświadczenie i najlepsze urządzenia na rynku, dają nam pewność i pozycję eksperta w walce z cellulitem i tkanką tłuszczową. Dlatego w gabinecie kosmetycznym  dla każdego klienta przygotujemy indywidualny pakiet poprzedzony wnikliwą  analizą problemu. Nasi specjaliści zadbają o to, żeby czas dla Ciebie stanął w miejscu. Nasze zabiegi przedłużają młodość, przywracają wymarzoną sylwetkę, młody wygląd i dobre samopoczucie.

 

 

Gabinety kosmetyczne Kliniki Beauty są  w samym centrum miasta Szczecina przy ulicy Kołłątaja 31. Dlatego zapraszamy Cię na szybkie zabiegi, które możesz wykonać nawet w przerwie na lunch. Łączymy w jednym miejscu usługi gabinetu kosmetologii estetycznej z tradycyjnym salonem kosmetycznym.  Pragniemy w ten sposób zapewnić kompleksowy charakter oferty i dostosować ją do oczekiwań i potrzeb naszych Klientów.

 

 

 

WITAMY W GABINECIE KOSMETYCZNYM W KLINIKI BEAUTY W SZCZECINIE

 

 

O NAS

 

ZESPÓŁ KLINIKI BEAUTY