Zabiegi odmładzające na twarz

Odmładzający zabieg Oxygeneo z Thermoliftingiem falami radiowymi

Najlepszy zabieg do pielęgnacji twarzy dla uzyskania młodej, świeżej i naturalnie wyglądającej skóry. Jest to zabieg oferujący unikalne połączenie zaawansowanych technologii, trójpolarnych fal radiowych i oxygeneo, które działają zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz skóry.

zabiegi odmładzające

Co to jest i jak działa zabieg Oxygeneo?

Oxygeneo to skuteczny zabieg, który uruchamia naturalne procesy odmładzania skóry twarzy. Unikalny protokół zabiegu oparty jest na innowacyjnej kapsułce, która łączy korzystne dla naszej skóry procesy złuszczające i dotleniające. Dzięki zastosowaniu kapsułki dostarczamy w głąb skóry składniki aktywne. Połączenie eksfoliacji, infuzji i dotlenienia w jednym zabiegu gwarantuje długotrwałe i spektakularne efekty. Skóra wygląda lepiej już po pierwszym zabiegu, dlatego też często Oxygeneo wykonujemy jako zabieg bankietowy. Mamy do wyboru dwa rodzaje kapsułek rozniaśniającą i liftingującą.

Zabiegi Oxygeneo są przeznaczone dla wszystkich rodzajów skóry, dzięki czemu jest to idealne rozwiązanie do dla osób chcących regularnie dbać o swój wygląd. Możemy je również wykonywać przez cały rok z zachowaniem ochrony przeciwsłonecznej.

Więcej o zabiegu możesz przeczytać na stronie Kliniki Beauty w zakładce GENEO

Thermolifting trójpolarnymi falami radiowymi w zabiegach odmładzających

Technologia trójpolarnych fal radiowych jest klinicznie i histopatologiczne potwierdzona w zastosowaniu w zabiegach na twarz. Zogniskowane trójpolarne fale radiowe ze względu na dużą gęstość umożliwiają wykorzystanie niskiej energii, co zapewnia natychmiastowe i długo trwałe rezultaty. Głębokie ogrzewanie skóry prowokuje produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóry staje się gęstsza i gładka. System trójpolarnych fal napina skórę, przywraca jędrność i elastyczność. Dzieje się tak, ponieważ ciepło dostarczane do skóry powoduje kurczenie włókien kolagenowych, co daje natychmiastowy efekt liftingu. Zabiegi Thermoliftingu możemy wykonywać przez cały rok.

Więcej o zabiegu możesz przeczytać na stronie Kliniki Beauty w zakładce THERMOLIFTING RF

Połączeniu dwóch zaawansowanych technologii w jednym zabiegu odmładzającym

Zabieg ten jest przeznaczony dla osób, których skóra straciła elastyczność i zaczęła opadać. Zjawisko to jest to związane nie tylko z wiekiem, ale też z wpływem środowiska, genetyką, ciążą lub wahaniami masy ciała. W takim przypadku potrzebujemy zabiegu, który spowoduje napięcie i ujędrnienie skóry.

Połączenie w jednym zabiegu Oxygeneo i Thermoliftingu trójpolarnymi falami radiowymi jest bardzo dobrym rozwiązaniem, jeśli chcemy szybko i długotrwale osiągnąć efekt liftingu.

W tym celu zastosowano dwie różne procedury. W przypadku utraty elastyczności skóry i drobnych zmarszczek, w pierwszej kolejności wykonujemy zabieg Oxygeneo w celu oczyszczenia skóry i jej dotlenienia oraz dostarczenia składników aktywnych. Na tak przygotowanej skórze wykonujemy zabieg Thermoliftingu. Trójpolarne fale radiowe, bez przeszkód trafiają do głębszych warstw skóry, co powoduje natychmiastowe kurczenie włókien kolagenowych i stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Końcowym efektem serii zabiegów jest ujędrnienie skóry, poprawa napięcia przede wszystkim na żuchwie i policzkach. Po zakończonej kuracji efekt liftingu utrzymuje się przez długi czas. Zabiegi są całkowicie bezbolesne, nie wymagają żadnej rekonwalescencji. Od razu po zabiegu wracamy do codziennych obowiązków. Zalecana jest seria 5 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu.

Wyniki badań pokazały, że połączenie terapii OxyGeneo z eksfoliacją, infuzją i dotlenieniem trzech w połączeniu z częstotliwością trójpolarnej fali radiowej spowodowało poprawę gęstości, napięcia skóry. Jest to optymalna procedura, która może zostać wdrożona u osób poszukujących nieinwazyjnych, bezpiecznych i skutecznych zabiegów odmładzających bez powiązanej z nimi procedury po zabiegowej.

zabiegi na twarz

Oxygeneo i thermolifting falami radiowymi w zabiegu intensywnie odmładzającym

Zbieg zalecany dla skór tłustych, trądzikowych i z problemami.

Aby odżywić skórę i wywołać w niej naturalne procesy naprawcze w pierwszej kolejności wykonujemy zabieg thermoliftingu trójpolarnymi falami radiowymi. Skóra rozgrzana falą o niskiej energii, która stymuluje proces produkcji kolagenu i elastyny. Na tak rozgrzanej i przygotowanej skórze wykonujemy zabieg Oxygeneo. W pierwszej kolejności wykonujemy złuszczanie lekko ogrzanego naskórka, a następnie dotleniamy skórę i wtłaczamy za pomocą kapsułki składniki aktywne. Skóra jest doskonale oczyszczona i odżywiona. Zalecana seria to 5 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu.

Badania kliniczne:

Wraz z wprowadzeniem nowych zabiegów i technologii, zapotrzebowanie na niechirurgiczne, nieinwazyjne i bez procedur po zabiegowych zabiegi odmładzające znacznie wzrosło w ciągu ostatnich lat. W związku z tym przeprowadzono badanie w celu oceny bezpieczeństwa i skuteczności technologii trójpolarnych fal radiowych przeznaczonych do redukcji zmarszczek i liftingu owalu twarzy.

Metody badań:

Trzydziestu siedmiu pacjentów zostało zaproszonych do zabiegów odmładzających w dwóch ośrodkach. Celem zabiegów była redukcja zmarszczek i lifting owalu twarzy. Oceny zabiegów dokonano po 3 miesiącach od ostatniego zabiegu. Bezpieczeństwo stosowania systemu trójpolarnych fal radiowych ustalono na podstawie oceny lekarzy i obserwacji zdarzeń niepożądanych po każdym zabiegu. Aby ocenić skuteczność leczenia, zdjęcia przed i po zabiegach oceniono za pomocą ślepej oceny przez dwóch niezaangażowanych lekarzy.

Wyniki badań:

Nie wykryto ani nie zgłoszono żadnych nieoczekiwanych działań niepożądanych. Wszyscy uczestnicy badania nie zgłaszali bólu nawet łagodnego podczas zabiegów. Analiza fotograficzna przed i po leczeniu przez dwóch lekarzy wykazała poprawę (obniżenie o co najmniej 1 w punktacji według skali Fitzpatrika) w 94% według jednego lekarza i 97% według drugiego lekarza. Wszystkie osoby biorące udział w badaniu były zadowolone z rezultatów.

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

I accept the Privacy Policy